Styrelsen

Styrelsens ledamöter 2016

Styrelsens e-post: intactsvanner@gmail.com


Pell Uno Larsson ordförande
Tel 070-247 37 80 pell-uno.larsson@comhem.se

Ellen Helander vice ordförande
Tel 070-974 25 88 ellen.helander@gmail.com

Disa Jernudd sekreterare
Tel 0735-24 24 63 disa@jernudd.com

Ulla Winroth kassör
Tel 019-24 08 43 ulla.winroth36@gmail.com

Carl Anders Alsätra vice kassör
Tel 0766-32 39 51 callealsatra@gmail.com

Lena Andersson ordinarie ledamot
Tel 019-18 89 88 lena.andersson28@comhem.se

Philippa Hultkvist ordinarie ledamot
Tel 0730-43 72 91 philippa.hultkvist@hotmail.se

Elna Gudinge suppleant
Tel 0739-84 85 38 elna.gudinge@gmail.com

Hanna Gudinge suppleant
Tel 0737-50 00 45 hgudinge@gmail.com

Annika Hammarqvist suppleant
Tel 0708-99 18 61 nickesmejl@gmail.com

Catharina Grins Kjellander suppleant
Tel 0708-71 40 03 grinskjellander@gmail.com

Jenny Rundeberg suppleant
Tel 0708-22 37 91 jenny.rundeberg@gmail.com